З самого початку 2012 року ринок персональних комп’ютерів перестав показувати зростання. На той момент вже був достатній вибір смартфонів, вийшло кілька моделей iPad і величезна кількість 7-дюймових планшетів під управлінням Android.Аналітики оголосили настання ери пост-ПК. Не було сумнівів в тому, що мобільні пристрої витіснять комп’ютери, але раптом, продажі ПК почали рости.

Gartner уважно стежить за ринком персональних комп’ютерів. Їх нові дані про продажі в другому кварталі 2018 року показують, що було поставлено 62,1 мільйона одиниць.Це на 1,4 відсотка більше, ніж в аналогічному кварталі минулого року. Як вже було сказано вище, це перше зростання на ринку ПК за шість років.

Зростання продажів продемонстрували всі популярні виробники: Lenovo, HP, Dell, Apple і Acer. Сьогодні найбільша частка ринку у комп’ютерів Lenovo і HP.Кожна з цих компаній займає по 21,9 відсотка. На третьому місці Dell з 16,8 відсотка, а замикають п’ятірку лідерів Apple і Acer з 7,1 відсотка і 6,4 відсотка відповідно.

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

Що ж трапилося зі смартфонами і планшетами, які повинні були назавжди затьмарити собою ринок персональних комп’ютерів?У Gartner говорять, що нічого з ними не сталося, і ера пост-ПК продовжує наступати. Споживачі все активніше використовують для повсякденних завдань мобільні пристрої, що позбавляє їх від необхідності включати комп’ютер.

Зростання, який продемонстрував ринок ПК в другому кварталі 2018 року, в Gartner пояснюють високим попитом на комп’ютери в корпоративному сегменті.

Інтерес споживачів продовжує знижуватися. Це може означати, що вже в наступному кварталі все повернеться на свої місця, і ми продовжимо насолоджуватися ерою пост-ПК.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут