AnTuTu – це найпопулярніший бенчмарк для смартфонів на базі Android. Тому його творці володіють великим масивом статистичної інформації про продуктивність різних пристроїв, якою вони періодично діляться з усіма охочими.

У свіжому рейтингу містяться найпродуктивніші пристрої станом на червень 2018 року. У ньому є як знамениті флагмани відомих брендів, так і зовсім невідомі за межами Китаю назви. Зверніть увагу, що в основу рейтингу лягли не рекордні показники для кожного пристрою, а усереднені значення на базі 1 000 вимірювань.

Отже, найшвидшим пристроєм на сьогоднішній день є ігровий смартфон Black Shark від компанії Xiaomi. Другий рядок займає інноваційний Vivo Nex, який володіє не тільки вражаючою продуктивністю, але і приголомшливим безрамковим дизайном. Зовсім трохи від них відстає OnePlus 6, який набрав 282 275 балів.

На четвертій позиції знаходиться ще один апарат від Xiaomi. Недавно представлений Mi 8 побудований на потужному процесорі Snapdragon 845, так що поява його в цьому списку не викликає ніякого подиву. Замикає п’ятірку призерів смартфон Smartisan Nut R1, який продається тільки на території Китаю.

Далі місця в десятці кращих розподілилися наступним чином: Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi Mix 2S, Samsung Galaxy S9, Sony Xperia XZ2 і ZTE Nubia Red Magic.

Зрозуміло, швидкодія – це не єдиний фактор, на який необхідно звертати увагу при покупці телефону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут