Чутки навколо нових моделей смартфонів Apple ходять давно і стають все різноманітніші з наближенням осені. Так, на платформі Geekbench були виявлені результати бенчмарк-тесту iPhone 11,2.Відповідно до отриманої зображенню, бенчмарк-тест був проведений 27 червня 2018 року. Протестований пристрій ховається під кодовою назвою iPhone 11,2 і працює під управлінням iOS 12. Смартфон оснащений шестиядерним ARM-процесором.

У випробуваннях одного ядра пристрою вдалося набрати 4673 бали. Тестування всіх ядер принесло апарату 10912 очок.

У 2017 році результати бенчмарків iPhone X виявилися в мережі напередодні презентації гаджета. Тоді пристрій було позначено як iPhone 10,5. При одноядерному тестуванні воно набрало 4061 бал, а при навантаженні на всі ядра – 9959 очок.

Якщо чутки про те, що восени 2018 року Apple представить одразу три моделі смартфонів правдиві, результати iPhone 11,2, швидше за все, відносяться до найстаршої з них.

Нещодавно в мережі з’явилося відео-порівняння габаритів майбутніх смартфонів Apple. Наскільки представлена в ньому інформація відповідає дійсності, стане відомо вже через два-три місяці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут