Як пише видання GizmoChina, фінська корпорація HMD Global оновить до операційної системи Android P всі моделі смартфонів під брендом Nokia, які були випущені в 2017 і 2018 роках, а повідомили про це представники підтримки Nokia Mobile Care. Така інформація швидко розлетілася по всьому світу, в результаті чого мільйони людей почали вихваляти в соціальних мережах виробника.

Власники смартфонів Nokia моделей 1, 2, 2.1, 3, 3.1, 5, 5.1, 6, 6.1, 6X, 7 Plus, 8 і 8 Sirocco дуже задоволені тим, що їх гаджети оновлять до операційної системи Android P. Перші кілька моделей отримають новітню ОС вже зовсім скоро – до кінця серпня, тоді як інші гарантовано зможуть похвалитися новим пО трохи пізніше – в кінці року, тобто вони повинні отримати свіжу прошивку в період з вересня по грудень включно.

Потрібно розуміти, що чим дешевший і старіший мобільний пристрій, тим пізніше його оновлять до нової операційної системи, тому як для виробника він має максимальний пріоритет. Першими в списку на отримання Android P стоять моделі Nokia 7 Plus, 8 Sirocco, 7 і 6.1, тобто випущені в цьому році. Після них поступово новітня ОС повинна стати доступна і власникам інших моделей, які надійшли в продаж в цьому і минулому роках.

1 коментар

  1. Нічого собі! Навіть минулорічні телефони оновлять до нового андроїда!!! Це прорив! Треба рівнятися на нокіа! Які везунчики власники смартфонів нокіа!
    Про те, що Apple тим часом оновлює до останньої версії iOS телефони 2013 року я просто мовчу. В ті часи нокіа ще парила споживачам смартфони на сімбіан, потім на вінді. Слабо їх теж на андроїд обновити?
    Коли ти вже здохнеш, нокіа? Фінський непотріб

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут