У 11-ту річницю початку продажів перших iPhone експерти поділилися цікавими фактами про даний пристрій. У червні 2007 року в продажу з’явилися перші смартфони Apple.

У той час гаджет зробив революцію в сфері технологій. Мобільний телефон перестав бути інструментом для повідомлень і дзвінків – користувачам запропонували поміщуючий в руку комп’ютер. До дня народження девайса експерти зібрали незвичайні факти про нього.

1. Продано понад мільярд смартфонів
За статистикою, Apple реалізувала понад мільярд гаджетів, починаючи з першої версії. У 1-му кварталі поточного року продали 52,2 мільйона iPhone, а за минулий рік – 216,7 мільйонів.

2. iPhone – найбільш найприбутковіший продукт виробника
Частка гаджета в загальному доході – більше 60%. Завдяки успіху моделі Apple – топовий бренд в світі. За 1-й квартал 2018 го дохід склав $ 61 млрд. З цієї суми 38 мільярдів – досягнення iPhone.

3. На зображеннях смартфонів стоїть один час
На картинках всіх девайсів вказано час 9:41. Це правило поширюється і на телевізійні ролики, і на оголошення. Вся справа в 40-хвилинної презентації. Коли модель показують на слайді, час на гаджеті і на годиннику користувачів збігається.

4. Процесори смартфона виробляє Samsung
Виробники Samsung і Apple раніше були партнерами. Південнокорейська компанія виробляє процесори для «яблучних» гаджетів. Останнім часом американська корпорація зменшує залежність від суперника.

5. Користувачі iPhone – найбільш лояльні
Вони відрізняються максимальною лояльністю до марки в порівнянні з користувачами моделей інших компаній. За дослідженнями, власники iPhone частіше за інших купують нову версію пристрою.

6. Товарним знаком iPhone спочатку володіла Cisco
Право на ім’я iPhone належало Cisco, але це не завадило Apple створити перший смартфон під аналогічною назвою в 2007 році. Виробники владнали суперечку і вирішили співпрацювати.

7. Apple не платить за рекламу смартфона в кіно
Продукти корпорації часто з’являються в кінокартинах, але вона за це не платить. При цьому, компанія готова давати будь-яку чисельність iPhone та інших продуктів для зйомок.

8. Екс-президенту забороняли використовувати iPhone
Служба безпеки не дозволяла Бараку Обамі користуватися «яблучним» смартфоном через побоювання злому. Тому він користувався Blackberry. Нинішній президент США користується Apple, незважаючи на вразливість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут