Слідом за випуском Android Oreo для смартфонів Mate 10 Lite і P10 Lite компанія Huawei розкрила плани по оновленню інших моделей. Виробник має намір випустити ОС з фірмовою оболонкою EMUI 8.0 ще для семи апаратів. На превеликий подив, в список потрапили пристрою трирічної давності.

Huawei Android Oreo

Huawei обіцяє, що з 30 червня 2018 року смартфони Mate 8, P9, P9 Plus, Honor 8, Honor V8, Honor Note 8 і Honor Play 6X будуть оновлені до Android Oreo з оболонкою EMUI 8.0. Деякі з них вийшли ще в 2016 році, але Huawei Mate 8 надійшов у продаж в 2015-му разом з Android 6.0 Marshmallow і EMUI 4.0.

Власники всіх зазначених пристроїв отримають ранній доступ до новій прошивці, подавши заявку на участь в її тестуванні. Для кожної моделі передбачено 20 000 вільних місць.

За словами представників Huawei, EMUI 8.0 різною мірою поліпшує автономність і продуктивність кожної моделі. Серед нововведень цієї версії – використання штучного інтелекту для оптимізації ресурсів системи, контекстне меню іконок додатків, розумні рекомендації функцій, плаваюча навігаційна панель, пошук пристрою і багато іншого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут