Колись давно компанія Sony випускала відмінні смартфони, які можна було поставити в один ряд з продукцією Samsung, LG, HTC та інших брендів, проте за останні роки її гаджети перестали користуватися хоч якоюсь популярністю серед покупців, а причин на те маса, починаючи від непомірно завищені ціни і закінчуючи використанням застарілих технологій.

Інсайдер Еван Бласс повідомив про те, що незабаром мобільні пристрої від цього виробника перестануть продаватися в декількох країнах світу.

За інформацією від цього вкрай достовірного джерела, вже в найближчі кілька тижнів компанія Sony закриє свої офіси в Африці, на Близькому Сході і в Туреччині, в результаті чого жителі цих регіонів світу позбудуться будь-якої підтримки з боку виробника, а потім і можливості купувати фірмові мобільні пристрої.

Закрити свої представництва і офіси в цих регіонах японська корпорація вирішила не просто так, а через великі фінансові збитки.Повідомляється, що низький попит на всі телефони Xperia привів до того, що компанії Sony довелося прийняти рішення про відхід з ринків трьох цих регіонів.

Поки що точно невідомо, чи будуть закриті інші мобільні підрозділи компанії в інших країнах, або ж все обмежиться тільки цими.

Кращі дні телефонів від даного бренду вже пройшли, тому як вони вони більш не містять жодної переваги перед конкурентами.Простіше кажучи, крім відомого бренду в телефонах Sony не залишилося нічого, чого не могли б запропонувати мобільні пристрої від інших виробників.

Більш того, навіть передові телефони від цієї компанії виглядають абсолютно провальними на тлі гаджетів від інших брендів, що в парі з високою ціною робить японські телефони вкрай нецікавими в очах покупців.

Сама японська корпорація поки що не повідомила про закриття своїх офісів в трьох регіонах світу, тому робити якісь конкретні висновки на цей рахунок ще рано.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут