Виробник чохлів Ghostek надав виданню BGR рендери 6,1-дюймового iPhone. Раніше його витоку вже підтверджували дизайн інших флагманів.

Повідомляється, що цей рендер був зроблений на основі файлів, взятих на заводі, де виробляють iPhone. Ghostek часто купує витоки, щоб налагодити виробництво аксесуарів до анонсу нових смартфонів.

Рендер підтверджує, що 6,1-дюймовий iPhone спереду буде схожий на iPhone X. Але відмінність є – рамки навколо екрану ширші, ніж у iPhone X. Ймовірно, це пов’язано з тим, що в більш дешевої моделі Apple не стала позбавлятися від підборіддя, який є в Android-смартфонах, тому що це дорога процедура. Компанія вирішила збільшити рамки, щоб підборіддя не кидалося в очі.

Раніше очікувалося, що подвійна камера дістанеться більш дорогим iPhone. Згідно з цих Рендерів, все так і буде, тому що iPhone з LCD-дисплеєм отримає тільки одну камеру. Швидше за все, Apple встановить новий об’єктив, тому що розміри камери більше, ніж у iPhone 8. Спалах довелося перемістити, щоб звільнити місце для Face ID.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут