Дефіцит нових відеокарт Nvidia GeForce RTX 30 спостерігається у всьому світі. Охочі оновити ПК змушені постійно стежити за появою новинок на різних торгових майданчиках і намагатися швидше натиснути заповітну кнопку «Замовити». Однак є й інший шлях. Небайдужий і винахідливий розробник створив спеціального бота, який отримує інформацію про наявність моделей RTX 3070, RTX 3080 і RTX 3090 в роздрібних магазинах, а потім транслює дані на каналі Twitch для широких мас.

Falcodrin (або Jef LeCompte) розробив бота, який щомиті перевіряє наявність відеокарт RTX 30 в таких великих зарубіжних інтернет-магазинах, як Newegg, Amazon і Bestbuy. Дані про те, в якому магазині знаходиться відеокарта і її ціна відображаються в командному вікні бота. Примітно, що більшість моделей відеокарт відсутні в продажу, але іноді «проскакують» доступні моделі.

Читайте також  Вчені створили пристрій, що перетворює піт людини на енергію для фітнес-браслетів

Зараз бот стабільно працює для більшості моделей RTX 3070, RTX 3080 і RTX 3090, але іноді відображаються дані і за новою RTX 3060 Ti, яка буквально вчора надійшла в продаж, але доступні моделі розійшлися, як «гарячі пиріжки».

Є і хороші новини для українських читачів, хто розбирається в програмуванні. Falcondrin виклав бота у вільний доступ на GitHub. Там же можна знайти інструкцію, як «переробити» бота під інший ринок, наприклад, український.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут