На презентації Apple “One More Thing” компанія розповіла про нову версію macOS, що отримала назву Big Sur. Також стала відома дата випуску оновлення.

macOS 11 (Big Sur) буде випущена всього через два дні – 12 листопада. Багато нових «фішок» Big Sur були запозичені у iOS. По-перше, оновлення принесе серйозні зміни в дизайні інтерфейсу. У macOS 11 буде центр управління, який можна налаштовувати, де користувачі зможуть перемикати яскравість, налаштовувати режим «Не турбувати» та інше. Центр управління ми вже бачили на пристроях iPad і iPhone, так що функція буде багато в чому знайома.

Також в оновлення доданий центр повідомлень, за допомогою якого можна отримати доступ до повідомлень і налаштовувати їх. У цьому ж інтерфейсі буде підпункт віджетів. Кілька інших змін інтерфейсу носять чисто «косметичний» характер, на кшталт більш прозорих вікон, зміни кольору шрифту в залежності від фону робочого столу та інше.

Читайте також  Apple продала рекордну кількість Apple Watch в третьому кварталі 2020 року

Безліч нових функцій отримав додаток Maps для Mac і браузер Safari. Зокрема, в Maps тепер можна налаштовувати маршрути для велосипедистів і електромобілів, подивитися затори і вибрати будь-яку точку на карті, щоб оглянути її на 360 градусів. Що стосується Safari, фірмовий браузер Apple в macOS 11 отримав додаткові функції захисту. Privacy Report – новий інструмент в Safari, що відслідковує міжсайтові трекери, які були заблоковані за останні 30 днів. Також доданий інструмент захисту паролів, який допоможе захистити ваші автоматично збережені паролі, якщо один з них став відомий третім особам.

Наостанок, Apple заявила, що екрани Mac будуть включатися відразу ж, подібно iPhone.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут