Компанія Apple 5 листопада проінформувала власників пристроїв минулого покоління про випуск нових оновлень для старих пристроїв. Компанія оновила смартфони iPhone 5S і iPhone 6 і 6 Plus, а також ряд інших девайсів.

Як правило, в Купертіно перестають широко підтримувати свою продукцію, коли та застаріває на 2-3 покоління. Проте, користувачі навіть дуже старих, за мірками ринку, пристроїв, можуть розраховувати на те, що виробник повністю не відмовиться від своїх зобов’язань. Ті, хто і зараз не поспішають купувати новинки, і задоволені продуктивністю своїх “розумних” телефонів, отримали можливість завантажити свіжі драйвери, які позбавлять апарати від дрібних помилок в роботі програмного забезпечення.

Читайте також  Apple повідомила користувачів із 92 країн про загрозу злому

Крім того, нові пакети зроблять продуктивність iOS більш ефективною. Не менш важливе оновлення і для безпеки. Фахівці часом зміцнюють захист, прагнучи протистояти зловмисникам. Незважаючи на те, що апдейт 12.4.9 не несе нового функціоналу, він буде корисний для смартфонів iPhone 5S і iPhone 6 і 6 Plus. Драйвера оновилися для девайсів iPad Air першого покоління, iPad mini 2 і 3 і iPod touch 6, а для Apple TV третього покоління випустили пакет 8.4.3.

Також виробник одночасно представив і найсвіжішу версію актуальною мобільної операційної системи. Власники топових ґаджетів можуть оновити їх, отримавши iOS 14.2.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут