Гра серії Need For Speed ​​повинна бути випущена у 2022 році. Такою інформацією поділився генеральний директор EA Ендрю Вілсон в одному з останніх фінансових звітах компанії.

Гоночний проєкт наступного покоління вийде на PS5, Xbox Series X, Xbox Series S і ПК, як розповів видавець. Наступна Need for Speed від Criterion Games вийде у 2022 фінансовому році, тобто в період з 1 квітня 2021 року по 31 березня 2022 року.

Швидше цього, реліз відбудеться між 1 жовтня та 1 грудня 2021 року, оскільки ігри серії зазвичай виходять восени.

Всього до кінця березня 2022 року вийде п’ять проєктів для PlayStation 5 і Xbox Series, не включаючи Need for Speed :

  • Battlefield – осінь 2021 року;
  • FIFA , NHL і NFL – осінь 2021 року;
  • Неансована гра.

Що стосується нової Battlefield, компанія розповіла, що більше інформації очікується навесні. Швидше за все, тоді відбудеться повноцінний анонс. А ось до анонсу Need for Speed доведеться почекати, судячи з усього, до літа.

Можна назвати це хорошою новиною, оскільки у розробників залишиться більше часу на шліфування проєкту. Жорсткі дедлайни і кранчі в ігровій індустрії нічим хорошим не закінчуються, досить пригадати сумний приклад з Mass Effect: Andromeda і Anthem від студії Bioware.

Обидві ці ігри отримали низькі оцінки критиків і продалися поганими тиражами. Як виявилося, причиною такої якость став занадто сильний тиск з боку видавництва, через що виробництво ігор проходило в поспіху.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут