Пандемія коронавирусної інфекції внесла свої корективи в спосіб життя людей по всьому світу. Вчені назвали основну небезпеку від COVID-19, яка загрожує курцям.

Люди, які захоплюються курінням тютюнових виробів, піддають своє життя небезпеці. Дослідники провели аналіз даних 73 пацієнтів, які перебували на лікуванні в декількох китайських клініках. Фахівці встановили, що у курців ризик розвитку різних ускладнень після зараження COVID-19 зростає в 14 разів.

Люди, схильні до нікотинової залежності, частіше за інших в ході лікування піддавалися процедурі штучної вентиляції легенів. Серед таких пацієнтів також спостерігається більша кількість летальних випадків або розвиток різних ускладнень, які переходять у хронічні захворювання. Вчені відзначають, що подібну статистику слід пов’язувати зі здоров’ям органів дихання тих, хто курить.

Коронавірус в першу чергу вражає легені. Курці завдають шкоди дихальній системі, в результаті вона значно послаблюється. Збільшується ризик розвитку різних важких патологій і передчасної смерті, повідомляє інтернет-портал Inforeactor.ru .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут