Щорічна міжнародна виставка побутової електроніки Internationale Funkausstellung Berlin (IFA), що проводиться в Берліні, є однією з найстаріших виставок Німеччини і одним з головних торговельних шоу в усьому світі.

Виставка проводиться The German Association for Entertainment and Communications Electronics спільно з Messe Berlin GmbH в виставковому центрі Берліна у вересні кожного року.

Вчора на офіційній сторінці виставки Internationale Funkausstellung Berlin в соціальній мережі Instagram опублікували повідомлення про те, що в цьому році вона не буде проводитися. Принаймні в тому форматі, до якого всі звикли. Варто відзначити, що виставка вперше була проведена в 1924 році. За часів Другої світової війни і в післявоєнний час (1940-1949 роки) вона не проводилася. З 1950 по 2005 рік виставка проходила раз на два роки, а потім її перевели на щорічний формат.

Організатори виставки заявили, що прийнятий урядом Німеччини закон про заборону заходів з великим скупченням людей не дозволяє провести IFA 2020. Справа в тому, що щорічно виставку відвідують сотні тисяч людей.

Ймовірно, виставка буде проведена в новому онлайновому форматі, так як на офіційній сторінці йдеться, що організатори представлять оновлену концепцію IFA 2020 на найближчому майбутньому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут