Видання SCMP опублікувало матеріал, в рамках якого вчені з Імперського коледжу в Лондоні розповіли, скільки людей можуть померти, якщо всі країни відмовляться від ізоляції.

Для цього експерти провели дослідження, під час якого було складено два базових шляхи поширення коронавірусу нового типу. Так, якщо перший сценарій передбачає відмову від ізоляції, тоді як згідно з другим люди дотримуються самоізоляції. Для складання прогнозу вченими була складена база даних з 177 країн, в яких знаходилася інформація про схеми контактів між людьми різного віку, а також співвідношення даних показників з поширенням коронавірусу в країні.

За даними вчених, в поточному році від коронавірусу, в разі відмови всіх країн від ізоляції, можуть померти близько 40 млн людей. Однак якщо люди мінімізують соціальні контакти на 40%, в той час як літні на 60% – цей показник може бути знижений як мінімум удвічі. У той же час своєчасне скорочення контактів на 75-80% дозволить, за даними вчених, врятувати більше 39 млн життів. Однак вчені відзначили, що позитивний прогноз розрахований лише на випадок ізолювання людей на ранній стадії розвитку епідемії.

1 коментар

  1. В такому разі, як я розумію зі статті, ЗА НАЙГІРШИМ сценарієм відсоткове відношення до можливих смертей буде 0,5%? (на планеті 7,5 млрд жителів, 40 млн – трохи більше від 0,5 %) …. Це така ж, майже, статистика, як і смерті від сезонного грипу… То що, виходить, нам, м’яко кажучи”, вішають “лапшу на вуха”? Пригадую подібний “аврал” при пташиному, а потім при свинячому грипу……

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут