Про перші повністю бездротові навушники AKG ми вперше почули ще минулого літа. Тоді вважалося, що їх представлять разом з Samsung Galaxy Note10 (AKG належить Harman, яка належить Samsung).

Однак представили новинку лише зараз. Називається вона нехитро – N400. Але при цьому це вельми цікавий пристрій. З огляду на спорідненість Samsung і AKG, можна сміливо сказати, що AKG N400 – це правильна версія Galaxy Buds +.

Samsung Galaxy Buds + отзывы

Нагадаємо, остання модель повністю бездротових навушників Samsung коштує 150 доларів, пропонує покращену автономність, але не може похвалитися ні активним шумозаглушенням, ні захистом від води. І те, і інше є у AKG N400, і навушники при цьому коштують ненабагато більше – 190 доларів. Причому це ціна в Південній Кореї, так що в США вони, швидше за все, будуть дешевшими.

Samsung Galaxy Buds +.  AKG N400

Крім перерахованого, новинка AKG може похизуватися непоганою автономністю – 6 годин. Ще стільки ж додасть футляр. В основі навушників лежать динамічні випромінювачі діаметром 8,2 мм. З іншого можна відзначити можливість регулювання функції шумозаглушення за допомогою фірмового додатка, підтримку голосових асистентів (Bixby, Siri і Google Assistant) і підтримку бездротової, а також швидкої зарядки – 10 хвилин в футлярі вистачить на 1 годину роботи. Що стосується захисту від води, тут рейтинг IPx7.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут