Про перші повністю бездротові навушники AKG ми вперше почули ще минулого літа. Тоді вважалося, що їх представлять разом з Samsung Galaxy Note10 (AKG належить Harman, яка належить Samsung).

Однак представили новинку лише зараз. Називається вона нехитро – N400. Але при цьому це вельми цікавий пристрій. З огляду на спорідненість Samsung і AKG, можна сміливо сказати, що AKG N400 – це правильна версія Galaxy Buds +.

Samsung Galaxy Buds + отзывы

Нагадаємо, остання модель повністю бездротових навушників Samsung коштує 150 доларів, пропонує покращену автономність, але не може похвалитися ні активним шумозаглушенням, ні захистом від води. І те, і інше є у AKG N400, і навушники при цьому коштують ненабагато більше – 190 доларів. Причому це ціна в Південній Кореї, так що в США вони, швидше за все, будуть дешевшими.

Samsung Galaxy Buds +.  AKG N400

Крім перерахованого, новинка AKG може похизуватися непоганою автономністю – 6 годин. Ще стільки ж додасть футляр. В основі навушників лежать динамічні випромінювачі діаметром 8,2 мм. З іншого можна відзначити можливість регулювання функції шумозаглушення за допомогою фірмового додатка, підтримку голосових асистентів (Bixby, Siri і Google Assistant) і підтримку бездротової, а також швидкої зарядки – 10 хвилин в футлярі вистачить на 1 годину роботи. Що стосується захисту від води, тут рейтинг IPx7.

Читайте також  Samsung анонсувала власну банківську карту, яка повертає гроші

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут