В ході запланованої онлайн-конференції Huawei представила відразу два нових маршрутизатора, що підтримують Wi-Fi 6+. На відміну від звичайного Wi-Fi 6, Plus-версія технології по швидкості передачі даних практично вдвічі перевершує попередника.

Технологія Wi-Fi 6 + дозволяє динамічно регулювати смугу пропускання при слабкому сигналі. При цьому, як запевняють компанії, всі пристрої Huawei підтримують смугу пропускання в 160 МГц, що за швидкістю на 45% перевершує 80-мегагерцовий стандарт Wi-Fi 6. До того ж дана технологія передбачає автоматичну фрагментацію запитів в вузькополосному режимі і може забезпечити стабільну роботу в режимі 2 МГц.

Двома новинками Huawei стали роутери на основі чіпа Lingxiao 650, що працює на частоті 1,4 ГГц. Ключове відмінність між моделями AX3 і AX3 PRO в тому, що у просунутої Pro-моделі передбачено відразу по два підсилювача на 2,4- і 5,0-ГГц канали, а в звичайній версії їх лише по одному. Додатково в роутері AX3 Pro реалізована можливість швидкого підключення пристрою по NFC – досить лише один раз піднести смартфон або планшет до маршрутизатора.

За запевненням виробника, максимальна швидкість передачі даних в мережі, організованої за допомогою нового покоління роутерів AX3, може становити 3000 Мбіт / с. Вартість новинок компанія оголосить пізніше.

Читайте також  Xiaomi випустила бездротову мишку з батарейкою на рік роботи

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут