Видання Nikkei Style опублікувало новий матеріал, в рамках якого вчені розповіли про шкоду смартфонів і комп’ютерів для мозку. Так, за їхніми словами, зайве проведення часу за гаджетами може спровокувати не тільки депресію, а й маразм.

Глава клініки пам’яті “Окумура” Аюмі Окумура поділився , що за останні кілька років збільшилася кількість пацієнтів з порушеннями пам’яті, зазначивши, що найчастіше цей діагноз ставився людям від 30 до 60 років. Обумовлено це, за словами фахівця, в першу чергу активним використанням смартфонів і комп’ютерами, що сприяє перевантаження мозку надмірними потоками інформації.


Крім того, про негативний вплив смартфонів і комп’ютерів розповів і вчений-нейрогірург Васеда Есікуні Едагава. Так, він нагадав, що за регуляцію інформації в мозку відповідальна префронтальная кора в лобовій частці, яка також впливає на мислення, прийняття рішень, а також регулювання пам’яті та емоцій. У зв’язку з чим, до речі, при перевантаженні мозку діяльність перерахованих вище функцій може бути утруднена, що призводить до зростання простих помилок, усунення мотивації, інтересу, а також до стану розчарування і гніву.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут