Представлені на початку місяця повнорозмірні навушники Apple AirPods Max вже встигли стати героями огляду відомого техноблогера Маркеса Браунлі. Трохи пізніше новинка потрапила в руки експертів лабораторії iFixit, які провели повну розборку аксесуара, щоб вивчити його внутрішню конструкцію і оцінити складність ремонту, якщо в такому виникне необхідність.

Перед початком процедури фахівці зробили рентгенівський знімок пристрою. Першим, що привернуло увагу співробітників лабораторії, стали акумулятори навушників, до яких виявилися припаяні дроти. Така конструкція заочно знизила оцінку ремонтопридатності новинки ще до «розкриття».

Приступивши до розбирання, експерти зіткнулися з першою трудністю на шляху до демонтажу корпусних елементів гарнітури. Так, захисна решітка динаміків виявилася закріплена не тільки на гвинти, а й на клей. Під цими деталями виявилися електронні схеми, детальний огляд яких з’явиться на сайті iFixit пізніше.

У список перерахованого експертами обладнання під «капотом» Apple AirPods Max увійшли 32-розрядний мікроконтролер ARM, фірмовий чіп Apple H1, аудіокодек і підсилювач звуку виробництва американської компанії Cirrus Logic, а також флеш-пам’ять Winbond.

Подальша розбирання показала, що заміна акумулятора і мікрофонів аксесуара можлива, хоча і потребують використання додаткових інструментів. Примітно, що Apple розмістила обидві АКБ в одній чашці, що не передбачивши противаги в протилежному.

На момент публікації процесу розбирання фахівці не змогли дати остаточну оцінку відповідно до фірмової шкалою ремонтопридатності – вона повинна з’явитися на сайті iFixit найближчим часом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут