Poco – бренд, який належить компанії Xiaomi. Раніше інсайдери повідомляли про можливе розширення лінійки продуктів, але сьогодні ми отримали офіційне підтвердження цієї інформації. Вже найближчим часом Poco презентує свій перший ноутбук, який вже пройшов сертифікацію в Індії.

Судячи з усього, незабаром компанія збирається випустити на ринок Індії власні ноутбуки. Згідно зі звітом, на нас очікують дві моделі акумуляторів – R15B02W і R14B02W, які пройшли процес сертифікації BIS. Більш детальна інформація з’явиться в найближчі декілька тижнів. Інсайдери не виключають, що ноутбуки Poco можуть стать результатом ребрендингу лептопів Redmi.

Xiaomi вже випустила власний ноутбук на індійському ринку, але ноутбуки під брендом Redmi, які були запущені в Китаї, ще не дебютували в Індії. Але тепер здається, що ноутбуки Redmi стануть офіційними в Індії під брендом Poco. Відповідно до плану компанії по розширенню лінійки продуктів в Індії, поряд з ноутбуками Poco, як очікується, з’являться TWS-навушники.

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут