Найбільші гравці на консольному ринку – Sony, Microsoft і Nintendo – об’єдналися для створення безпечного середовища на всіх платформах. Для цього вони розробили загальні правила, які будуть дотримуватися всі три платформи.

Компанії зобов’язуються співпрацювати один з одним для боротьби з недобросовісними гравцями, агресією і утиском підлітків, а також з правоохоронними, регулюючими органами і рейтинговими агентствами на кшталт PEGI і ESRB. Крім того, вони будуть проводити спільні дослідження в сфері відеоігор.

Sony, Microsoft і Nintendo обіцяють в майбутньому надати користувачам більше інструментів для настройки ігрового процесу, а батькам більше можливостей по контролю за дітьми. Компанії будуть інформувати гравців про умови використання ігор і нормах поведінки в них, а також інвестують в технології, які допоможуть боротися з агресивною поведінкою до того, як вони завдадуть шкоди сумлінним користувачам. 

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

Крім того, гравці отримають прості інструменти подачі скарг на неналежну поведінку і контент. Порушникам будуть обмежувати доступ до сервісів і роз’яснювати причини блокування.

Нарешті, компанії зобов’язуються дотримуватися законів різних країн і негайно повідомляти владі про випадки протиправної поведінки в іграх.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут