Найбільші гравці на консольному ринку – Sony, Microsoft і Nintendo – об’єдналися для створення безпечного середовища на всіх платформах. Для цього вони розробили загальні правила, які будуть дотримуватися всі три платформи.

Компанії зобов’язуються співпрацювати один з одним для боротьби з недобросовісними гравцями, агресією і утиском підлітків, а також з правоохоронними, регулюючими органами і рейтинговими агентствами на кшталт PEGI і ESRB. Крім того, вони будуть проводити спільні дослідження в сфері відеоігор.

Sony, Microsoft і Nintendo обіцяють в майбутньому надати користувачам більше інструментів для настройки ігрового процесу, а батькам більше можливостей по контролю за дітьми. Компанії будуть інформувати гравців про умови використання ігор і нормах поведінки в них, а також інвестують в технології, які допоможуть боротися з агресивною поведінкою до того, як вони завдадуть шкоди сумлінним користувачам. 

Крім того, гравці отримають прості інструменти подачі скарг на неналежну поведінку і контент. Порушникам будуть обмежувати доступ до сервісів і роз’яснювати причини блокування.

Нарешті, компанії зобов’язуються дотримуватися законів різних країн і негайно повідомляти владі про випадки протиправної поведінки в іграх.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут