Студія CD Projekt RED, відповідальна за створення Cyberpunk 2077, вибачилася перед власниками консолей PlayStation 4 і Xbox One за погану оптимізацію гри.

«По-перше, ми б хотіли почати з вибачень перед вами за те, що не показали вам гру на базових консолях попереднього покоління до її прем’єри і, як наслідок, не дозволили вам прийняти більш усвідомлене рішення про покупку. Нам слід було приділити більше уваги тому, щоб гра працювала краще на PlayStation 4 і Xbox One », – йдеться в публікації, підписаної керівництвом CD Projekt RED.

Розробник пообіцяв виправити всі помилки і збої в прийдешніх патчах – один з них вже був випущений, а другий очікується протягом найближчого тижня. Крім того, два великих патча будуть готові до виходу в січні і лютому майбутнього року.

При цьому в CD Projekt RED запропонували всім незадоволеним Cyberpunk 2077 повернути гроші за покупку, не чекаючи виправлення багів. Всім тим, хто зіткнеться з труднощами при оформленні повернення, можна буде зв’язатися з командою CDPR, яка виявиться необхідну підтримку.

У висновку розробники пообіцяли, що для гравців на ПК також будуть виходити регулярні оновлення, що покращують роботу гри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут