HP представила нові ноутбуки в серіях EliteBook 800, ZBook Firefly 14 і ZBook Firefly 15. Завдяки підтримці Wi-Fi 6, 4G LTE і навіть 5G вони дозволяють працювати практично в будь-якому місці, а технологія HP Sure View Reflect забезпечує конфіденційність, затемнюючи екран з бічних кутів. Деякі з новинок оснащуються відеокартами NVIDIA і відповідають стандарту Intel Evo.

Ноутбуки серії HP EliteBook 800 G8, доступні у варіантах з діагоналлю екрана 13,3, 14 і 15,6 дюйма, оснащуються новітніми процесорами Intel Core 11-го покоління. Опціонально в них може бути встановлена ​​дискретна відеокарта NVIDIA GeForce MX450 для складних робіт з графікою.

Деякі конфігурації серії HP EliteBook 800, розроблені спільно з Intel, були протестовані і верифіковані на відповідність стандартам платформи Intel Evo Platform. Це гарантує швидкий заряд акумулятора, тривалий час автономної роботи і миттєвий вихід з «сплячого режиму» і максимальну швидкість відгуку.

HP EliteBook 830 G8

Модель HP EliteBook x360 830 G8 отримала сенсорний дисплей з діагоналлю 13,3 дюйма, який можна розгортати на 360 градусів. Це дозволяє використовувати комп’ютер в різних режимах, в тому числі і як планшет. Фірмовий стилус HP Rechargeable Active Pen G3 за допомогою вбудованого датчика сповіщає користувачів про своє місцезнаходження, що дозволить знайти його в разі втрати.

ZBook Firefly 14

Доступний в модифікаціях з 14- і 15,6-дюймовим екраном, ноутбук HP ZBook Firefly G8 позиціонується як високопродуктивна мобільна система для роботи в програмах для 3D-моделювання. При вазі всього 1,35 кілограма ZBook 14 – одна з найлегших робочих станцій в світі. Модель оснащена дисплеєм з точною передачею кольору, що досягається завдяки екрану DreamColor, здатному відображати мільярд екранних квітів. Нові дисплеї пройшли сертифікацію PANTONE Validated і відповідають вимогам точності передачі кольору Pantone при моделюванні всього діапазону кольорів PANTONE Colors.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут