Журналісти в основній своїй масі розхвалили довгоочікувану гру Cyberpunk 2077. А ось прості геймери виявилися більш прискіпливими до творення польської студії. Спочатку скаржилися власники версій для PS4. Це зрозуміло: приставка застаріла, графічні огріхи неминучі. Але і в Steam відгуки далекі від захоплених.

В даний час кількість негативних відгуків PC-версії Cyberpunk 2077 в Steam становить 23%. Це не дуже багато, але і далеко до абсолютного шедевра. Для порівняння – у третього «Відьмака» в Steam всього 2% негативних оглядів.

Більшість скарг пов’язано з технічним аспектами: баги з текстурами, анімацією та моделями персонажів, низький fps навіть на топових конфігураціях. За всім цим складно дістатися до геймплейного пишноти Cyberpunk 2077. Втім, з геймплеєм теж не все просто. Багато пишуть, що поляки зробили непоганий шутер у відкритому світі, але ніякого перевороту в індустрії не відбулося. А при порівнянні опрацювання світу і квестів з Red Dead Redemption 2 зазвичай симпатії не на користь Cyberpunk 2077.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут