Аналітична компанія Counterpoint Research опублікувала оновлену статистику продажів смарт-годинників за станом на кінець третього кварталу поточного року. Експерти відзначили, що обсяг поставок таких гаджетів за останні три місяці виріс в порівнянні з тим же періодом минулого року, і назвали найбільш продавані бренди переносної електроніки на ринку.

Згідно зі статистикою , лідером продажів стала компанія Apple, яка заодно збільшила свою частку на 2% в порівнянні з попереднім роком. На думку експертів, посприяв цьому випуск смарт-годин Apple Watch SE, ціна яких становить менше $ 300. У грошовому еквіваленті обсяг поставок бренду склав 2,3 мільярда доларів – це майже половина світового обороту по сегменту, і на 18% більше, ніж за той же період 2019 го.

При цьому китайські пристрої стали найпопулярнішими на внутрішньому ринку, де частка продажів дитячих розумних годин перевищила 70% від світових поставок. Таким чином, компанії HUAWEI вдалося зберегти другу позицію в глобальному рейтингу з часткою ринку в 15%. Третє місце, згідно зі звітом аналітиків, дісталося Samsung з показником 10% від загальносвітових поставок носяться гаджетів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут