Аналітична компанія Counterpoint Research опублікувала оновлену статистику продажів смарт-годинників за станом на кінець третього кварталу поточного року. Експерти відзначили, що обсяг поставок таких гаджетів за останні три місяці виріс в порівнянні з тим же періодом минулого року, і назвали найбільш продавані бренди переносної електроніки на ринку.

Згідно зі статистикою , лідером продажів стала компанія Apple, яка заодно збільшила свою частку на 2% в порівнянні з попереднім роком. На думку експертів, посприяв цьому випуск смарт-годин Apple Watch SE, ціна яких становить менше $ 300. У грошовому еквіваленті обсяг поставок бренду склав 2,3 мільярда доларів – це майже половина світового обороту по сегменту, і на 18% більше, ніж за той же період 2019 го.

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

При цьому китайські пристрої стали найпопулярнішими на внутрішньому ринку, де частка продажів дитячих розумних годин перевищила 70% від світових поставок. Таким чином, компанії HUAWEI вдалося зберегти другу позицію в глобальному рейтингу з часткою ринку в 15%. Третє місце, згідно зі звітом аналітиків, дісталося Samsung з показником 10% від загальносвітових поставок носяться гаджетів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут