У мережі вже предостатньо результатів бенчмарків, згідно з якими процесор M1 від Apple перевершує аналоги від Intel і AMD. У своїх оглядах журналісти і блогери також захоплюються новими «яблучними» комп’ютерами. Портал MacRumors вирішив на практиці порівняти роботу MacBook Pro на процесорі M1 і чіпі Intel.

Для порівняння були обрані новий MacBook Pro з процесором M1 і 13-дюймовий MacBook Pro на базі чотириядерного Intel Core i5 з інтегрованою графікою Intel Iris Plus Graphics 645 і 8 ГБ оперативної пам’яті. Отже, переміщення 40-гігабайтного файлу на зразку з M1 зайняло всього 27 секунд, тоді як Intel-версії знадобилося близько 90 секунд. 

Одночасний запуск відразу 50 додатків пройшов на MacBook Pro з процесором M1 вкрай швидко і без будь-яких помітних лагів, тоді як ноутбука на Intel потрібно було значно більше часу: він почав помітно гальмувати в процесі відкриття і в результаті практично завис, переставши реагувати на дії користувача. Крім того, модель на M1 навіть не включила активне охолодження, в той час як варіант на Intel ніби почав «готуватися до зльоту». 

Простий запуск додатків теж відбувається на новому MacBook Pro швидше, ніж на версії з процесором Intel. Аналогічно і з обробкою відео. Відкриття великого числа вкладок в Safari Ніяк не навантажило ноутбук на M1, тоді як варіант на Intel неабияк «напружився», нагрівся і почав сильно шуміти вентилятором.

В результаті реальні тести також підтверджують перевагу нового процесора Apple над конкурентами.

Читайте також  Apple змінить умови користування смартфонами iPhone

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут