Кілька днів тому Sony розсекретила дизайн ігрової консолі наступного покоління – PlayStation 5. Подробиць все ще мало, будемо сподіватися, що вони почнуть з’являтися ближче до кінця літа. Поки ж кілька великих рітейлерів привернули увагу неймовірно високими цінами на майбутню консоль.

Першою вартість PlayStation 5 на своєму сайті показав Amazon. У перерахунку на долари варіант з 2 Тб пам’ят був оцінений в 760 доларів. Витік був тут же усунений, а інформація про ціну видалена. Журналісти припустили, що це помилка або фейк, проте сьогодні на великому азіатському сайті Play-Asia з’явилася можливість замовлення PlayStation 5, а також ціна на неї.

Якщо вірити останнім витокам, нова консоль виявиться дійсно дорожчою, ніж передбачалося. Зараз ціна з сайту Play-Asia була видалена, а раніше вона становила 699 ​​доларів. Важливо розуміти, що це не дрібний сайт, який займається саморекламою, а дуже вагомий гравець на ринку цифрових послуг.

Невідомо, чи залишиться ця ціна фінальною або вартість нової ігрової приставки буде не такою високою. Особливо насторожує риторика Microsoft, яка заявила, що не очікує на початку продажів величезних заробітків, оскільки розуміє, що після карантину багато хто не може собі дозволити дорогі покупки. Тут не можна не згадати недавні чутки, згідно з якими, яку б ціну Sony не виставила на PlayStation – Xbox Series X буде пропонуватися на 100 доларів дешевше

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут