Патент Apple показує, що майбутні продукти будуть більш міцними і довговічними з покриттям зі спірального скла.

Смартфон пройшов довгий шлях, і, за словами розробників, він буде продовжувати розвиватися для підвищення надійності. Остання подібна технологія була запатентована в Відомстві по патентах і товарних знаків США, в якому йдеться про більш міцне захисне скло для майбутніх моделей iPhone.

Новий патент Apple пояснює, як спіральні зернові покриття на скляній структурі iPhone можуть зробити його більш стійким до пошкоджень і довговічним. iPhone не буде єдиним пристроєм, на який можна нанести покриття, оскільки цю технологію можна застосовувати і на інших продуктах, таких як iPad, iMac і навіть Apple Watch. На сайті Apple говориться, що «Створення більш міцного скла, це не ракетобудування. Це молекулярна наука ».

Згідно з новим патентом Apple, шари тонкого наповнювача можна розпорошувати на корпус за допомогою методу осадження з парової фази. Покриття матиме безліч переваг, таких як захист від подряпин, анти-відблиск і багато іншого. Структура скла досяжна за допомогою декількох шарів покриття з використанням полікристалічних матеріалів, і зерна будуть реалізовані у вигляді чергування спіралі. Розташування спіральних зерен видно на вбудованому зображенні.

Оскільки непосвяченій людині досить важко зрозуміти молекулярну науку, і усвідомити як будуть відрізняться нові скла від старих, залишається сподіватися, що Apple зроблять дійсно міцне захисне скло для своїх продуктів.

Посилання на сторінку патенту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут