У наші дні ми все більше і більше звикли використовувати технології практично у всьому в нашому повсякденному житті. Зараз триває пандемія заморозила весь світ на деякий час, і люди починають покладатися на платежі з мобільних гаманців більше, ніж будь-коли.

Згідно з даними, зібраними BuyShares, платежі, здійснені за допомогою мобільного гаманця, до 2020 року, за оцінками, зростуть майже на 50%, головним чином через ситуацію з COVID-19. У порівнянні з минулим роком, глобальні транзакції мобільного гаманця виросли на 38,7% в 2020 році. Цей варіант здійснення платежів, як в магазинах, так і в Інтернеті, виявляється вельми зручним для споживачів.

Оцінки показують, що весь ринок мобільних гаманців в цьому році, ймовірно, складе 1,47 трлн. Дол. США, і в даний час він продовжує рости. Статистика показує, що до 2024 року ринок мобільних гаманців може досягти приголомшливих 4,1 трильйона доларів. Таким чином, до 2024 року більше 1,7 мільярда людей будуть користуватися мобільними гаманцями.

Зокрема, в США вартість транзакції мобільного гаманця була оцінена в 116 мільярдів доларів до пандемії коронавируса. Однак криза змінила ці оцінки, і нова статистика повідомляє про зростання більш ніж на 200%, що означає, що вартість транзакцій досягає 357,5 млрд. Дол. США тільки в Штатах. Іншими країнами, де, як повідомляється, лідирує ринок мобільних гаманців, є Китай, Великобританія і Бразилія.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут