Багато років фанати Xiaomi, а особливо любителі переносної електроніки бренду, мріяли про появу “розумного” голосового помічника в черговому Mi Band. Компанія нібито почула прохання фанатів і в Mi Band 4 додала повноцінного асистента … для китайської версії браслета. Але буквально сьогодні сталося диво і голосовий помічник в Xiaomi Mi Band 5 за межами Китаю був підтверджений самою компанією.

Але Xiaomi не була б Xiaomi, якби не зробила це не безпосередньо, а якось інакше. Так, ентузіасти зуміли виявити зображення нового браслета компанії в офіційному додатку для управління переносними пристроями Xiaomi і Redmi – Mi Wear. Напевно, не варто уточнювати, що в офіційному додатку компанії можна знайти лише офіційні, додані самою Xiaomi, зображення?

B Mi Band 5 сенсорна клавіша виконана у вигляді смужки, а не кружка

І ось, згідно з ними, прийдешній Mi Band 5 отримає не тільки видозмінену кнопку – замість гуртка тепер вона буде в формі смужки – але і, судячи по другому зображенню, підтримку голосового асистента Amazon Alexa. Таким чином, сама Xiaomi і підтвердила ранні чутки про появу повноцінного “розумного” помічника від Amazon в новому поколінні Mi Band.

B Mi Band 5 сенсорна клавіша виконана у вигляді смужки, а не кружка

Варто відзначити, що поки що немає жодної офіційної інформації про дату виходу фітнес-браслета, але, судячи з чутками, трапитися це має вже в найближчий час.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут