За останні роки телевізори з роздільною здатністю 4К впевнено перекочували з преміум-сегменту у користувацький та стали доступними для більшості покупців. Якщо у вас ще немає телевізора з 4К, то пора задуматися про покупку. Сьогодні вибір контенту з 4К вражає, крім того, 4К UHD стає стандартом для комфортного перегляду улюблених фільмів та геймінгу.

Чудовим варіантом для покупки є нова модель Q20 AIoT 4K UHD Dolby Vision, відкомпанії Skyworth, що входить в топ-6 світових виробників телевізорів.

З першого погляду назва виглядає складною, але розшифрувати значення цього коду дуже просто: Q20 – номер моделі, AIoT – належність для складової інтернет речей, 4K UHD – роздільна здатність, Dolby Vision – технологія відображення динамічного діапазону, яка на відміну від HDR відображає більше 68 млрд. відтінків.

В першу чергу при покупці телевізора звертають увагу на дисплей. Екран цієї моделі має 43 дюйми, підтримує Dolby Vision та маж кут огляду 178 градусів. Крім цього, телевізор отримав IPS-матрицю з можливою яскравістю 450 ніт.

Компанія Skyworth має власну розробку Trochilus Extreme – процесор обробки зображення. Це означає, що якість зображення буде покращуватися за допомогою штучного інтелекту.

Для сучасних телевізорів важлива наявність функції Smart TV, тобто можливість керувати контентом без використання додаткових приставок. Модель Skyworth Q20 AIoT 4K UHD Dolby Visionмає операційну систему Android TV 9, це найбільш вдале рішення із всіх, що існують на сьогодні.

Не менш важливим є і підтримка Google Assistant. Це дозволить зробити телевізор основою розумного дому. До нього можна під’єднати побутову техніку та керувати за допомогою телевізійного пульта з підтримкою функції Google Assistant.

Не можемо не згадати важливість звуку, дана модель підтримує акустичні системи та сабвуфери через HDMI ARC, а також домашні кінотеатри. Загальна потужність вбудованих динаміків складає 20W. Крім того модель телевізора підтримує функцію об’ємного звучання Dolby Atmos.

Придбати телевізор Skyworth Q20 AIoT 4K UHD Dolby Visionвже можна в Україні. Ця модель однозначно варта уваги. Доплативши зовсім небагато, ви зможете придбати сучасний телевізор з функцією Dolby Vision, яка забезпечить якісніше зображення, порівняно з HDR.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут