Судячи по величезній кількості нової інформації про фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 5, анонс девайса може відбутися зовсім скоро. 28 травня пройде презентація нових смартфонів і «розумних» пристроїв Xiaomi , там браслет і можуть презентувати, адже з анонса четвертої версії пройшов рівно рік.

Що відомо про Xiaomi Mi Band 5?

Як це зазвичай буває, в продаж надійде дві версії фітнес-браслета – міжнародна і для китайського ринку. Відмінності, знову ж таки, стандартні: у версії для Китаю буде NFC для здійснення безконтактних платежів, а в міжнародній – ні.

Ось так Mi Band 5 може виглядати, якщо фотографії справжні і на них дійсно нова модель, а не щось з сусіднього виробництва:

До слова, нещодавно в мережі гуляв цікавий фейк з дизайном браслета, ось він виглядає куди цікавіше:

Технічні характеристики: збільшений до 1,2 дюйма дисплей (в Mi Band 4 встановлений 0,95-дюймовий дисплей), злегка зменшена товщина і повернення до «всувного» адаптера для зарядки, який використовувався у всіх Mi Band, крім четвертого.

Браслет з модулем NFC обійдеться в 33 долари, без модуля – в 28 доларів. Також відомо, що вбудований пульсометр отримає додатковий датчик для вимірювання насичення крові киснем.

Xiaomi Mi Band 5 отримає підтримку голосового асистента Amazon Alexa і Xiao AI в Китаї. Динаміка в браслеті не з’явиться, тому відповіді будуть виводитися текстом на дисплей. Додадуть нові циферблати, спортивні режими і можливість управляти камерою в смартфоні. Загалом, розвивають браслет як можуть.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут