У Мережі з’являється все більше чуток щодо перспективного фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 5, але це і зрозуміло: моделі минулих поколінь встигли здобути славу надпопулярних, і вона явно перейде у спадок Mi Band 5. На хвилі ажіотажу і спекуляцій головне не брати до уваги очевидні фейки , але нові зображення браслета, опубліковані китайським блогером, такими не виглядають.

Mi Band 5 на цих картинках дуже схожий на Mi Band 4, але з поправкою на габарити, зрозуміло: новій моделі приписаний екран діагоналлю 1,2 дюйма замість дисплея діагоналлю 0,95 дюйма в Mi Band 4. Упевненості в тому, що ці живі фото – не підробка, додає присутність на другій картинці фірмової системи зарядки: вона, як бачимо, не змінилася. Капсула браслета зберегла овальну форму і чорний колір корпусу. Користувач, який опублікував фото, зазначив, що автономність Mi Bnad 5 в порівнянні з попередником поліпшена.

Останні чутки приписують Mi Band 5 наявність пульсоксиметра і NFC в міжнародних версіях, а також підтримку голосового помічника Amazon Alexa. Дата анонса фітнес-браслета поки не називається, але можна не сумніватися, що він дебютує вже в червні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут