Китайська компанія Realme презентувала перший наручний смарт-годинник. Гаджет отримав назву Realme Watch. Відомо, що вартість новинки спочатку складе $ 50 .

Зовні годинник нагадують найпопулярніші «розумні» годинники в світі Apple Watch. Пристрій обладнаний 1,4-дюймовим сенсорним дисплеєм 2.5D із захисним склом Gorilla Glass 3. Розширення екрану гаджета складає 320 × 320 точок, яскравість – 380 кд / м 2.

Крім того, «розумний» хронометр володіє датчиком частоти серцевих скорочень (ЧСС), який дозволяє відстежувати зміни імпульсу протягом дня. Також гаджет може вимірювати рівень вмісту кисню в ліжку (SpO2).

Смарт-годинник реалізували 14 спортивних режимів: біг, ходьба, настільний теніс, баскетбол, бадмінтон, футбол, фітнес та інше. Крім цього, пристрій може відстежувати якість і тривалість сну, нагадувати про необхідність вживання води і повідомляти про те, що користувач занадто довго не проявляє фізичну активність.

Новинка Realme зроблена відповідно до стандарту IP68, що означає захист від пилу і вологи. Варто відзначити, що на вибір покупцям будуть представлені різні варіанти колірного виконання ремінця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут