Microsoft вносить поліпшення в спеціальні можливості Windows 10, зокрема, покращився перегляд і відстеження текстового курсора за допомогою вбудованої функції лупи. Функції будуть розгорнуті в оновленні від травня 2020 року.

Раніше Microsoft пропонувала інструменти для налаштування розміру і кольору стандартного курсора миші. Тепер компанія надає аналогічні параметри для текстового курсора, дозволяючи користувачам з ослабленим зором регулювати його розмір, товщину і колір. Крім того з’явилася курсор тепер легше знаходити на екрані.

Лупа також отримує нову функцію перетворення тексту в мову, яка буде зчитувати текст в браузерах або додатках (Edge, Chrome, Firefox, Word, Outlook і Powerpoint). Для цього в додатку Magnifier з’явилися нові кнопки управління мультимедіа, які дозволяють користувачам легко управляти відтворенням.

Microsoft також внесла поліпшення в Narrator, інструмент для читання з екрану: читання стало більш природним, зокрема, зникли неприродні паузи. Підтримка інструменту з’явилася в Firefox і Chrome.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут