Провідний аналітик Bloomberg Intelligence на ринках біржових товарів Майк Макглоун очікує відновлення ціни першої криптовалюта вище психологічного рубежу в $ 10 000.

Макглоун спирається в своєму прогнозі на зростання числа активних користувальницьких адрес, рекордні дані за обсягами відкритих позицій в біткоіни-ф’ючерсах та приплив коштів в кріптовалютние фонди під управлінням Grayscale Investments.

За даними на 20 травня, вартість активів під управлінням Grayscale становить $ 3,6 млрд, з яких $ 3,23 млрд (89%) припадають на біткоіни-траст GBTC.

Деякі учасники криптоповідомлення порахували, що наведені аналітиком Bloomberg аргументи вже давно закладені в ціну. І представлений коментар, навпаки, говорить про те, що прийшов час відкрити шорт на біткоіни.

Котирування BTC за останні 24 години опустилися на 4,5% і до теперішнього моменту намагаються стабілізуватися поблизу $ 9080. Напередодні актив падав до $ 8800 – до цінових рівнів, зафіксованим відразу після халвінга.

Незважаючи на короткострокові коливання, багато видних учасники кріптовалютного спільноти переконані в сприятливих довгострокових перспективах першої криптовалюти. Зокрема, економіст Тур Демеестер передбачив ралі першої криптовалюта до $ 50 000 – 100 000.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут