Sony оголосила про випуск нових повністю бездротових навушників WF-SP800N, орієнтованих на спортсменів. Вони відрізняються наявністю активного шумозаглушення і захистом від води за стандартом IP55. Крім того, вони підтримують голосового помічника Google Assistant і фірмові технології покращення звучання.

 

 

Sony WF-SP800N являють собою традиційні внутрішньоканальні затички з силіконовими амбушюрами. Додатково вони оснащені кріпленням для більш надійної посадки в вусі. Таке рішення дозволяє використовувати навушники навіть під час активних тренувань, не побоюючись, що вони випадуть. Захист за стандартом IP55 гарантує, що піт або навіть невеликий дощ ніяк не зашкодить їм. 

Навушники підтримують функцію активного шумозаглушення з можливістю регулювання його інтенсивності через фірмовий мобільний додаток. Підтримується і так званий «прозорий» режим, при активації якого стають чутні навколишні звуки. Його можна включити на постійній основі або ж на час, торкнувшись пальцем навушника. Додатково передбачено посилення басів за рахунок технології Extra Bass, об’ємне звучання 360 Reality Audio і крім того можна зателефонувати за допомогою голосового помічника без необхідності діставати смартфон.

Заявлений час роботи від одного заряду становить 9 годин з включеним шумопоглинанням і 13 – з вимкненим. Підзарядка від фірмового кейса забезпечує додаткові 9 або 13 годин роботи відповідно, а швидка зарядка дозволяє всього за 10 хвилин отримати додаткову годину відтворення музики. 

Sony WF-SP800N доступні в чорному, білому, синьому і помаранчевому кольорах за ціною $ 199,99 приблизно за актуальним курсом 5360 гривень. Коли новинка з’явиться на українському ринку не повідомляється.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут