Карантин триває, а це значить, що зараз найкращий час для ігор. Представники Rebellion зажадали в цьому році випустити продовження своєї знаменитої гри – Evil Genius. Нагадаємо, що це досить популярна економічна гра, де головний персонаж лиходій з безліччю завдань. Щоправда, геймерів і шанувальників гри напружує лише один факт – Evil Genius 2: World Domination не має точної дати виходу.

Але і це не біда, адже зараз творці пропонують всім зіграти в безкоштовну версію для Steam. Для цього потрібно обов’язково забрати код активації на офіційному сайті розробника. Потім пройти процедуру реєстрації і прив’язати до ново створеного аккаунту обліковий запис від Steam.

Сама гра дозволяє гравцям зробити те, що в реальному житті під забороною. Тобто, облаштувати своє житло на свій смак, залучити під свої знамена найманців, всіляко використовувати в своїх підступних планах міньйонів, а також проводити різні місії по всьому світу. Нагадаємо, що оригінальна версія вийшла ще в далекому 2004 році, але до цих пір на неї пишуть позитивні відгуки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут