Через два місяці після успішного дебюту Galaxy Buds + Samsung явно готується до випуску наступних бездротових навушників. Після подачі патенту в ЄС і Великобританії, майбутні Galaxy Buds X вступили в процес реєстрації товарного знака в Сполучених Штатах.

Як повідомляє SamMobile, у Galaxy Buds X може бути декілька хитрощів. Хоча ці навушники спочатку привертають увагу своєю унікальною “фасолиною” формою, вони, як очікується, будуть продаватися в якості фітнес-навушників.

Як показано на малюнку вище, додаток торгової марки включає фразу “MP3-плеєр і бездротову гарнітуру”. Це може означати, що Buds X будуть підтримувати автономне відтворення звуку, використовуючи власне вбудоване сховище для зберігання.

Ця функція стане величезним бонусом для бігунів або велосипедистів, які не хочуть постійно тягати свій телефон. Насправді, ми вже знали, що навушники, ймовірно, будуть включати в себе програмне забезпечення для відстеження вашого місця розташування і статистики вправ, таких як відстань і калорії, щоб вони могли перетворитися на справжнього єдиного компаньйона для тренувань. Звичайно, вам як і раніше потрібен телефон, щоб приймати дзвінки, але, по крайней мере, це зменшить необхідність залежати від з’єднання для передачі даних вашого телефону або акумулятора для музики.

Samsung вже випустив надійну, загальнодоступну справжню бездротову гарнітуру у вигляді Galaxy Buds +, але нові прийдешні вкладиші цілком можуть доповнити існуючу лінійку Samsung. Ясно, що південнокорейський технологічний гігант намагається створити собі простір в умовах сильної конкуренції з боку Apple, Google і інших.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут