Нещодавно південнокорейський виробник показав навушники Samsung Galaxy Buds +, які мають мало відмінностей від попередника Galaxy Buds. Проте зараз компанія займається новим пристроєм, що має назву Beans.

Назва така обрана не випадково, адже за формою розробка нагадує боби. Roland Quandt, який є знаменитим інсайдером, створив зображення навушників грунтуючись на 3D-моделях, використовуваних під час розробки новинки. Джерело зазначає, що вихід крихітних пристроїв очікується всього через кілька місяців, так що зовнішній вигляд в результаті все ж може змінитися.

Якщо розробники залишать дизайн колишнім, навушники вийдуть досить компактними і незвичайними. Маленький розмір нового пристрою дозволить йому без проблем повністю «сховатися» у вушній раковині. Певні дані говорять, що приблизна довжина одного навушника складе 28 мм. Разом з тим на знімках видно, що пристрої не є внутрішньо канальні. Також на даний момент не відомо, наскільки добре така річ зможе триматися в вухах.

Джерело ж повідомляє, що пристрій буде двухдрайверним: один випромінювач відповідає за високі і середні частоти, другий в свою чергу відповідальний за низькі. Відзначається, що на корпусі є отвір, яке представляє собою фазоінвертором.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут