Нещодавно в мережі був розміщений відеоролик, що демонструє пристрій оновленої консолі Xbox, планованої до виходу в кінці поточного року. Оригінальна відео дає розуміння причин нетипового зовнішнього вигляду нового пристрою від Microsoft.

У кадрах відеопублікаціі експерти детально показують всі подробиці внутрішньої комплектації. Зокрема, робиться акцент на тому, що тонкощі незвичайного форм-фактора Xbox Series X обумовлені потребами оптимального охолодження. Початок реалізації продукту намічено на останні місяці 2020 року. Відеоматеріал був опублікований на ресурсі каналу Digital Foundry.

Раніше Microsoft інформував потенційних покупців, що нова модель консолі створена на базі восьмиядерного процесора, що має архітектуру Zen 2 і базову частоту 3,8 ГГц. Показник графічної потужності пристрою дорівнює 12-ти терафлопс, а зберігання ігрового матеріалу буде здійснюватися в SSD на 1 Тб. Відзначається також присутність Xbox Velocity Architecture, що забезпечує інтеграцію апаратної частини консолі з просунутими програмами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут