Як повідомляють експерти, що працюють на компанію Viasat, станом на перший квартал поточного року в нашій країні налічується понад мільйон осіб, що користуються супутниковим телебаченням, є «піратами», підключеними до відповідних сервісів. Насправді, звичайно, ця цифра значно вища. Чим же це загрожує звичайним українцям? Давайте розберемося.

Піратські «тарілки»: скільки українців можуть залишитися без телебачення?

Як повідомляє провайдер, далеко не всі українці взагалі розуміють, що користуються піратськими сервісами. Рівень цифрової грамотності в нашій країні дуже низький, для шахраїв – безліч можливостей, щоб «впарювати» громадянам неякісне обладнання. Якщо компанії, що займаються наданням телевізійних послуг та які є власниками каналів, помітять користувачів піратських сервісів, вони можуть їх заблокувати. Якщо зовсім пощастить – українцям може загрожувати навіть кримінальна відповідальність.

Перші незручності користувачі піратських «тарілок» могли помітити вже взимку. Нагадуємо, що 29 січня 2020 року в опівночі сталося кодування супутникового сигналу всіх основних українських телеканалів. Уже тоді це привело до панічних настроїв і зростання шахрайства. Ми неодноразово писали в наших статтях попередження з цього приводу, при бажанні ви можете з ними ознайомитися в будь-який зручний для вас час.

Також надійшла інформація, що систему кодування NDS буде замінено. У світлі новітніх технологій вона більше не відповідає вимогам, що пред’являються до безпеки телемовлення.

Українські телеглядачі, які користуються, навіть не знаючи цього, піратськими телеприставками, можуть залишитися без доступу до улюблених каналах в будь-який момент. Щоб уникнути цього, необхідно в першу чергу упевнитися, що ваш пристрій є ліцензійним. Покажіть його фахівцям в найближчому центрі технічного обслуговування. У разі, якщо ваша приставка все-таки піратська, на жаль, її доведеться замінити.

джерело: gsminfo.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут