Серед результатів тесту продуктивності Geekbench 5 виявили запис про iPhone 12 з новим процесором Apple A14. Новий чіп виявився потужніший за попередній більш ніж на чверть. Цією інформацію поділилося видання Research Snipers.

Якщо вірити бенчмарку, Apple A14 буде працювати на тактовій частоті 3,1 ГГц – це перший мобільний ARM-процесор, який перейшов позначку в 3 ГГц. Ще чіп в iPhone 12 першим серед конкурентів буде побудований на базі 5-нанометрового техпроцесу. Його головний конкурент, Snapdragon 865, працює тільки на 7 нанометрах.

Тактова частота не єдина характеристика процесора, яка відображає рівень продуктивності, тому реальну потужність потрібно буде оцінювати в роботі додатків і системи в цілому. У бенчмарку Apple A14 показав рекордний результат – 1658 балів в одноядерному режимі і 4612 балів в багатоядерному. Це найвищий результат серед всіх смартфонів, включаючи моделі на Android.

Детальної інформації про iPhone 12 поки немає. Швидше за все, через пандемію коронавірусу Apple розглядає варіант перенесення запуску з вересня або намагається дуже швидко надолужити відставання після майже місячного простою всіх заводів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут