Незважаючи на те, що Apple Watch продаються в неймовірних кількостях, популярність інших смари- годинників далеко не така велика. І особливо все складно у пристроїв з Wear OS.

Здавалося б, Google за рахунок свого впливу і штату програмістів може зробити такий годинник кращим вибором для більшості власників смартфонів з Android, тим більше, що Apple Watch в цьому випадку використовувати все одно не можна, але роки йдуть, а ситуація не змінюється.

Точніше, змінюється в гірший бік, так як від Wear OS зараз відмовилися майже всі гравці ринку смартфонів. Багато хто звинувачує в цьому Qualcomm, яка все ніяк не може випустити сучасну платформу для розумних годинників, через що пристрої з Wear OS не блищать автономністю, але з автономністю все досить посередньо і у Apple Watch.

Але, схоже, що в Google знову мають намір спробувати все виправити. В рамках програми Google User Experience пошуковий гігант провів ряд опитувань, що стосуються годинників з Wear OS. Напряму це ні про що не говорить, але навряд чи компанія зробила це просто так. Ймовірно, нас все ж чекають серйозні зміни в даній операційній системі.

Судячи з опитування, можна припустити, що Google має намір приділити багато уваги функціям, пов’язаним з охороною здоров’я та спортивної активності. Це і відстеження рівня оксигенації крові, і функції, пов’язані зі сном, і відстеження різних тренувань, і визначення якості повітря, і багато іншого. Список дійсно значний, але не варто розраховувати, що в новому годиннику з Wear OS все це різко з’явиться.

Що ж стосується питання апаратної платформи, вже давно ходять чутки, що Qualcomm готує нове рішення, але поки його не представили.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут