Провідні виробники мобільних пристроїв раз у раз демонструють свої досягнення в цій галузі на спеціальних заходах. Ось і представники Oppo вирішили показати весь свій досвід, який вони збирали довгий час. Oppo Future Technology Conference 2020 або Inno Day 2020 року – спеціальний захід, запланований на 17 і 18 листопада, де будуть представлені новинки від Oppo.

За заявою віце-президента компанії Левіна Лю, очікується показ трьох концептуально нових пристроїв. Більш того, були розкриті деякі подробиці про ці пристрої. Так, на заході буде представлений смартфон з дисплеєм, що згинається, в який буде вмонтована камера. Є також велика ймовірність побачити і нові технологічні рішення, наприклад, десятикратний оптичний зум або стократний цифровий зум, а також модуль безперервного оптичного зуму.

Не можна не виключати представлення нової технології зарядки акумуляторів. Так, мова йде про провідний зарядний пристрій, потужністю 125 Вт і бездротовий зарядний пристрій на 65 Вт. Але цікаво те, що деякі важливі технологічні моменти вже можуть бути реалізовані в найближчий час в топові пристрої від компанії. Не обійдеться на заході і без 5G-технології.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут