IT-гігант Microsoft продовжує експериментувати над Windows 10, намагаючись поліпшити. Компанія випустила бета-версію оновленої операційної системи, яка з 20 лютого 2020 року стала доступна для скачування.

Отримати оновлену версію Windows 10 можуть учасники програми Insiders. Встановлювати ОС дозволяється на ПК, ноутбуки, планшетні комп’ютери і інші пристрої різних виробників. Щоб стати учасником Windows Insiders, потрібно зареєструватися на сайті Microsoft і погодитися на тестування. Розробники змінили дизайн в оновленій ОС, включаючи значки. Учасникам Insiders вже доступні «Калькулятор», «Диктофон», «Будильник», «Календар», «Музика» та інші додатки. У міру розвитку до перерахованих додадуться нові програми.

В оновленій Windows 10 «живі плитки» замінили на списки. Користувачам запропонують застосовувати значки додатків та ігор для швидкого запуску. Передбачається, вдосконалена версія ОС вийде в квітні або травні 2020 року. Власники ліцензійної Windows 10 отримають оновлення безкоштовно. Користувачі сподіваються на стабільну роботу ОС після апдейта.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут