Google абсолютно несподівано і раніше звичайного терміну випустила першу збірку Android 11, орієнтовану для розробників (Developer Preview). Головні орієнтири нового ПЗ – мережі п’ятого покоління, складані екрани і технології машинного навчання, а пріоритет – останні інновації при збереженні найвищого рівня безпеки та конфіденційності. Дебютна версія Android 11 надасть своій цільовій аудиторії API для оцінки пропускної здатності 5G, інструменти для розширення можливостей Wi-Fi-підключення за рахунок 5G, зокрема, для потокового 4К-відео або онлайн-ігор, пакет для роботи з новими типами екранів («водоспад» , з отвором під фронтальну камеру або складані), нові можливості для швидких відповідей (виділення місця в меню повідомлень,чати улюблених програм, «бульбашки» для швидкого доступу до них в режимі мультивіконності.

Також в Android 11 буде можливість надання одноразового дозволу для додатка, покращення в сфері захисту даних на зовнішніх носіях, різні рівні біометричного захисту, оновлена ​​система Google Play (теж ще краща і безпечніша), більш плавний перехід в плані сумісності додатків зі спрощеною системою тестування і налагодження, кілька нових інструментів для роботи з камерою (наприклад, вбудований декодер зображень, анімовані об’єкти HEIF, відключення звуку і вібрації при роботі камери, режими боке), режим HDMI з низькою затримкою, декодування відео з малою затримкою в MediaCodec.

 

На даному етапі Android 11 доступна тільки у версії для вузького кола осіб із спеціальними знаннями і вміннями, тому пропонується тільки в варіанті для самостійної установки на Pixel 2/2 XL, Pixel 3 / 3XL, Pixel 3a / 3a XL і Pixel 4/4 XL. Завантажити потрібну збірку можна за цим посиланням . Публічна бета-версія буде доступна тільки в травні, коли відгримить Google I / O, на березень і квітень заплановано ще дві збірки для розробників, а фінальний реліз відбудеться в третьому кварталі (липень-вересень).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут