Компані Xiaomi представила на своєму майданчику колективного фінансування бездротову механічну клавіатуру Xiaomi MIIW Elite і нову бездротову мишу.

Бездротова механічна клавіатура MIIW Elite має 85-клавішну конструкцію з ножичними клавішами. Що стосується дизайну, клавіатура має закруглені кути, а також круглі кнопки. Її товщина становить 7,8 мм.

Між клавішами Alt і Ctrl праворуч від пробілу розташована кнопка, яка активує голосовий пакет HKUST Xunfei. Це дозволить користувачам вводити текст голосом, просто натиснувши і утримуючи клавішу. Команду також можна використовувати для активації різних інтелектуальних команд, таких як запит прогнозу погоди, курсу валют і так далі.

Крім цього, компанія також випустила клавіатуру MIIW 85, яка, як випливає з назви, також отримала 85 клавіш і такий же. Дана версія не оснащена системою голосового введення.

Також Xiaomi представила нову бездротову мишу MIIW Elite, яка отримала симетричний дизайн і неслизьку текстуру.

Що стосується ціни, клавіатура Miiw Elite та миша коштують 42 долара (1 тис грн), а спрощена версія клавіатури пропонується за 25 доларів (600 грн).

У продаж новинки надійдуть 25 лютого наступного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут