YouTube хоче, щоб людям було простіше дивитися, керувати і користуватися відеохостингом на будь-якому пристрої за своїм вибором. Команда технічної підтримки Google розповіла про зміни, які розробники внесли в мобільний додаток цього року.

Завдяки оновленню, додаток підтримує нову функцію, яка дозволяє користувачам здійснювати голосовий пошук в додатках iOS або Android, навіть коли їх смартфон підключений до ТБ. Наприклад, користувач може шукати нові відеокліпи Billie Eilish на своєму телефоні, а на екрані ТБ буде відображатися шуканий контент. Компанія також заявляє, що тепер вона розширить можливості перегляду потокового відео, а саме, чи можна буде переглядати відеоролики у форматі HDR при трансляції з PlayStation 4 або Playstation 4 Pro.

Крім того, в розробці знаходяться й інші можливі зміни для мобільного додатку Youtube на Android . Так, SmartDroid повідомляє, що деякі користувачі Android виявили оновлення, яке дає можливість їх мобільному додатку працювати в якості пульта дистанційного керування, коли смартфон підключений до ТБ, на додаток до доданих голосових елементів управління. Оновлення включає в себе панель управління, яка спрощує навігацію по платформі і пошук відео, а також забезпечує більш швидкий доступ до титрів і налаштувань якості трансльованого відеопотоку.

Хоча загалом усі зазначені зміни і оновлення є незначними, вони говорять про те, що відеохостинг намагається розширити свою аудиторію за рахунок потокової передачі відеоконтенту на телевізор і зробити перегляд більш зручним і якісним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут