На початку наступного року компанія AMD випустить мобільні гібридні процесори Renoir. Вони перейдуть на архітектуру Zen 2 і семинанометровий техпроцес, наростять максимальну кількість ядер, але при цьому, згідно з усіма останніми чутками, залишаться з інтегрованими GPU покоління Vega.

Нещодавно ми дізналися, що частоти iGPU у цих процесорів можуть бути дуже високі. Нові дані вказують на те, що і кількість потокових процесорів все ж може бути збільшено.

Джерело стверджує, що виявило у свіжому драйвері AMD Bootcamp інформацію, яка вказує на те, що в максимальній конфігурації GPU Vega у нових APU матиме 768 або навіть 832 потокових процесори. Сьогоднішній максимум – 704 потокових процесори.

При цьому молодші енергоефективні APU отримають GPU Vega 6 з 384 потокових процесорів, а молодші 45-ватні APU – Vega 8 або Vega 9 з 512 або 576 потокових процесорів відповідно. Тобто конфігурацій з Vega 3 нібито більшою не буде.

Як підсумок, якщо всі останні дані вірні, чекати від нових мобільних APU AMD величезного приросту продуктивності GPU не варто. Але він цілком може скласти 20-30%, що дуже непогано.

Джерело: Reddit

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут